Bakteri Ölçümü

Hijyen kontrolü için, ortamdaki mikroorganizma sayısı 3M Clean-Trace yüzey ATP Swab tekniği ile örnek alınarak anında tahlil edilir. Ortamda, kaç mikroorganizma bulunduğu tespit edilir. Sık sık temizlenen yerlerde bile genellikle 10 cm2 alanda, 1.500 ile 20.000 civarında mikroorganizma, mantar yaşar. Bu sayı ortama ve temizlenme sıklığına göre sayılamayacak rakamlara yükselebilir. Koku yoğunluğu artar.

NanoClearAG uygulaması yapıldıktan sonra  ATP Luminomater ile tekrar tahlil yapılır. Mikroorganizma sayısı hijyen sınırı olan 500’ün altına düşer.

Mikroorganizmaların ölmeleri ve tekrar üreyememeleri nedeniyle, onların ürettiği kokular da yok olur veya çok azalır.

  • Kabul edilen dezenfekte sınırları: 100 – 500 RLU arasındadır.

KONUT

Sevdiklerimizle beraber yaşadığımız evlerimiz ne kadar temizlenirse temizlensin, kullanılan deterjanlar bakterileri yok etmediği gibi havada uçuşanlara hiç etkisi yok. Üstelik klor,alkol,asit,amonyak gibi kimyasal maddeler temizlikte etkili olsalarda zehirli gaz yaydıkları için aynı zamanda kansorojen.

Yataklarımız akarlarla (mite) dolu. Televizyonun uzaktan kumanda aletinden gece lambasının açma kapama düğmesine kadar her yer farketmediğimiz bakteri kaynıyor. Bu mikroorganizmalar yoğunluğuna göre kısa ve uzun vadede bize bir çok hastalığın gelmesine sebep oluyor.

Sağlıklı bir ortamda olması gereken bakteri miktarı 100 – 500 RLU arasında olmalı.

Oysaki her hafta temizlenen bir evde yapılan bakteri ölçümünde

Yatakta : 5.000 RLU      

Halıda : 8.000 RLU

TV Kumandasında : 19.000 RLU

Cep Telefonunda : 100.000 RLU bulunmuştur.

Bu rakamlar hijyen sınırının çok üstünde , sağlığımızı tehdit eder niteliktedir.

Doğal madenlerden gümüşün nano teknoloji ile sıvılaştırılması ile üretien % 100 sağlıklı ürün NanoClear AG ile 30 dk içinde evinizdeki zararlı bakteri –virüs ve mantarlardan, hemde uzun süreli olarak kurtulabilirsiniz. Üstelik diğer temizlik ürünlerinin aksine NanoClear AG insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Etkisi uzun sürelidir. Ayrıca organik kokuları ve bazı kimyasal kokuları yok eder.

Evinizin m2 si ve yüzey durumuna uygun miktarda NanoClear AG soğuk sisleme yöntemi ile uygulanır. Uygulamadan hemen sonra evinize girebilirsiniz. Uygulama sonra temizlik yapma ihtiyacı olmaz.

Dışarısı ile teması çok olmayan evlerde 6 ila 12 ayda 1 tekrarlanması yeterli ve koruyucudur.

  • 30 dakikada % 100 hijyen

OKULLAR

Çocuklarımızın günün büyük bir bölümünü geçirdikleri okullarda hastalıkları birbirlerine bulaştırması kaçınılmaz. Özellikle anaokullarında hijyen konusuna çok dikkat edildiği halde temizlik maddeleri hem hijyen sağlamada yetersiz hem de çocuklarımıza zarar verebilecek kimyasallar içeriyor.

Çocuklarımızın defans mekanizmasının oluşması için bakteriye ihtiyaçları var.

Sağlıklı bir ortamda bulunması gereken bakteri miktarı 100 – 500 RLU arasında olmalı.

Oysaki ana- okullarında oyuncaklar üzerinden ATP swab tekniği ile alınan örneklerde bulunan bakteri miktarı 10.000 ile 20.000 RLU arasında.

Yapılan temizlikler tozları ortadan kaldırıyor ama gözle göremediğimiz binlerce bakteri ve virüse karşı etkili olamıyor.

İnsan sağlığına zarar vermeyen , zararlı hiçbir kimyasal içermeyen TC Sağlık Bakanlığı onayı ile Avrupa Birliği standartlarında üretilen NanoClear AG kullanarak okullarımızı çocuklarımız ve öğretmenleri için % 100 hijyenik hale getiriyoruz.

Çocuklar uygulama yapılmasının hemen akabinde okullarına devam edebiliyorlar.

Bu dezenfeksiyon okulun fiziki durumuna ve öğrenci sayısına bağlı olarak 3-6 ay süre ile etkisini devam ettirir.

Okullara NanoAG koruma paketi ile % 100 hijyen

SAĞLIKLI ÇOCUKLAR

HUZURLU EBEVEYNLER

 

TOP