İşyerleri

Günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz iş yerleri adeta bir bakteri yuvası.

Sağlıklı bir ortamda bulunması gereken bakteri miktarı 100-500 RLU arasında olmalıyken sadece kullandığımız klavyelerde 30.000 RLU üzerinde bakteri var.  Bütün ofis gereçleri , dosyalar vb her yer bakteri kaynıyor. Üstelik havalandırma sistemiyle ortamda uçuşup duruyorlar.

Kalabalık bir ofiste çalışıyorsak dışarıdan getirdiğimiz mikropları birbirimize bulaştırmamızda çok olası.

Yapılan temizlik tozları ortadan kaldırıyor ama gözle göremediğimiz bakteri-virüs ve mantarlara etki etmiyor. Kimyasal maddeler içeren ürünlerle yapılan temizlik ise zehirli gaz solumamıza sebep olduğu gibi etkisi de çok kısa süreli.

Oysaki doğal madenlerden gümüşün  nano teknolojiyle sıvılaştırılması ile elde edilen ürünümüzün sağlığa hiçbir yan etkisi bulunmamakta.

Soğuk sisleme şeklinde uyguladığımız yöntem sayesinde temizlikte ulaşılamayan her noktaya temas sağlanarak dakikalar içinde bakteri-virüs ve mantarlardan kurtulmak mümkün oluyor. Temas ettiği her yüzey üzerinde tekrar bakteri oluşumunu engelleyen bir koruyucu tabaka oluşturarak etkisini uzun süre devam ettiriyor.

İşyerinin fiziki durumu ve çalışan sayısına bağlı olarak uygulamanın belirli aralıklarla düzenli bir şekilde yapılması hem çalışanların sağlığını koruyor hem de randımanın artmasını sağlıyor.

NanoClear AG sağlık bakanlığı onaylı, Avrupa Birliği standartlarında üretilmiş İNSAN SAĞLIĞINA YAN ETKİSİ OLMAYAN, çevre dostu bir üründür.

NanoAG- Koruma temizlik şirketi değildir.

Ortamı bakteri-virüs ve mantarlardan arındırarak hijyenik ortamlar sağlar.

TOP