Okullar

Çocuklarımızın günün büyük bir bölümünü geçirdikleri okullarda hastalıkları birbirlerine bulaştırması kaçınılmaz. Özellikle anaokullarında her gün temizlik yapılmasına rağmen temizlik maddeleri hem hijyen sağlamada yetersiz hem de çocuklarımıza zarar verebilecek kimyasallar içeriyor.

Çocuklarımızın defans mekanizmasının oluşması için bakteriye ihtiyaçları var ancak sağlıklı bir ortamda bulunması gereken bakteri miktarı 500 RLU yu geçmemeli.

Oysaki ana- okullarında oyuncaklar üzerinden ATP swab tekniği ile alınan örneklerde bulunan bakteri miktarı 10.000 ile 20.000 RLU arasında.

Yapılan temizlikler tozları ortadan kaldırıyor ama gözle göremediğimiz binlerce bakteri ve virüse karşı etkili olamıyor.

İnsan sağlığına zarar vermeyen , zararlı hiçbir kimyasal içermeyen TC Sağlık Bakanlığı onayı ile Avrupa Birliği standartlarında üretilen NanoClear AG kullanarak okullarımızı çocuklarımız ve öğretmenleri için % 100 hijyenik hale getiriyoruz.

Soğuk sisleme yöntemi ile yapılan bu uygulama temizlik yapılırken erişilemeyen her noktaya nüfus ederek bakterileri dakikalar içinde öldürüyor. Ve ortamda bulunan yüzeylerin üzerinde tekrar bakteri barınmaması için bir koruyucu tabaka oluşturuyor.

Çocuklar uygulama yapılmasının hemen akabinde okullarına devam edebiliyorlar.

Bu dezenfeksiyon okulun fiziki durumuna ve öğrenci sayısına bağlı olarak 3-6 ay süre ile etkisini devam ettiriyor.

Okullara NanoAG koruma paketi ile % 100 hijyen öneriyoruz.

SAĞLIKLI ÇOCUKLAR

HUZURLU AİLELER

TOP