Spor Salonları

Her gün yüzlerce kişinin sağlıklı bir yaşam için devam ettiği spor salonları ne kadar hijyenik?

Soyunma odalarından tutun da egzersiz yaptığımız aletlere varıncaya kadar dokunduğumuz her şey bakteriler için cennet bir alan oluşturuyor.  Üstelik spor yaparken soluduğumuz hava diğer zamanlara göre çok daha fazla. Havalandırma sisteminde bulunan mikroplar sürekli ortamda dolaşıyor.

Klor, alkol, asit, amonyak gibi kimyasal maddeleri içeren ürünlerle yapılan temizlik kısa süreli etkili olsa da zehirli gaz yaydıkları için kansorejen.

Oysaki doğal madenlerden gümüşün  nano teknolojiyle sıvılaştırılması ile elde edilen ürünümüzün sağlığa hiçbir yan etkisi bulunmamakta.

Soğuk sisleme şeklinde uyguladığımız yöntem sayesinde temizlikte ulaşılamayan her noktaya temas sağlanarak dakikalar içinde bakteri-virüs ve mantarlardan kurtulmak mümkün oluyor. Temas ettiği her yüzey üzerinde tekrar bakteri oluşumunu engelleyen bir koruyucu tabaka oluşturarak etkisini uzun süre devam ettiriyor.

Spor salonunu fiziki yapısı ve üye sayısına bağlı olarak belirli aralıklarla bakteri temizliği yapılması sağlık için spor yapanların sağlıklı kalmasına katkıda bulunuyor.

Ürünümüz Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır.

TSE garantilidir.

Çevre dostudur.

TOP